کد خبر : 240420
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1397 14:49
تعداد بازدید : 971

آثار راه یافته به [دوازدهمین جشنواره ملی-دانشجویی فیلم کوتاه سایه]

به گزارش روابط عمومی جشنواره سایه، از ۷۲۰ اثر شرکت کننده در جشنواره از کل کشور، آثار زیر به بخش مسابقه ی جشنواره راه یافته اند

آثار راه یافته به “دوازدهمین جشنواره ملی-دانشجویی فیلم کوتاه سایه معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی جشنواره سایه، از ۷۲۰ اثر شرکت کننده در جشنواره از کل کشور، آثار زیر به بخش مسابقه ی جشنواره راه یافته اند:
هیئت انتخاب بخش داستانی متشکل از آقایان: رامتین شهبازی، ابراهیم ایرج زاد، عماد خدابخش، آثار زیر را برای شرکت در بخش داستانی برگزیده اند: 
‏no files  ( رامین محمدیار ) . 
برف تابستان ( امین چادگانی ) . 
توت ( تیمور قادری ) .
 کلینر ( محمدرضا میقانی ) . 
وحشی ( فردین انصاری ) .
 برای فروش ( علی بنائیان ) . 
مسکوت ( محمد ثریا ) . 
گلدسته ها ( محمد ثریا ) . 
خودزنی ( ساسان کریمی ) . 
بارسلونا ( محمد روح بخش ، کتایون پرمر ) . آپوفیس ( خشایار رحیمی ) . 
فاش ( احسان مختاری ) . 
تردمیل ( بنفشه جاهد ) . 
تاول ( مرتضا شمس ) . 
حصیل زهرا ( مهدی میرزایی ) .
 منسی ( عرفانه صادق زاده ، محمد امین جعفری ) . 
آسمان آبی زمین پاک ( مهیار ماندگار ) . 
خون سردی ( محمد رحمتی ) .
 خاکستر ( آریان گل صورت ) . 
سایه فیل ( آرمان خوانساریان ) . 
از حصکه با عشق ( محمد فراهانی ) . 
تاسوکی ( پوریا پیشوائی ) . 
چشماتو ببند ( ابوذر حیدری ) . 
قرمز ( مهدی حسینی ، حمید حسینی ) .
 پنت هاوس ( لیلا اخباری ) . 
مثل بچه آدم ( آرین وزیر دفتری ) . 
تریبون ( رضا نجاتی ) . 
هرکجا ( رضا قلی پور شهابی ) . 
17 ساعت ( پدرام نوری ) . 
راحانا ( کاظم دانشی ) . 
پیشگو ( حسین فلاح آبادی ) .

هیئت انتخاب “بخش مستند” متشکل از آقایان: 
وحید اله موسوی، محمد قاسمپور، مهدی مطهر، آثار زیر را برای شرکت در بخش مستند برگزیده اند: 
پیرمرد و دریا ( محمدرضا کشاورز ) .
 پریخوانی ( معصومه کیانی ) . 
سید شجاع ( سید حسن یوسفی ) . 
بی گدار ( علیرضا دهقان ) . 
جایی برای  خوابیدن ( امیر نجفی ) . 
داستان عروسکها ( مصطفی فخاری نیری ) . استشهادی برای خانعلی ( آرمان قلی پور دشتکی ) 
. عروس بلوط ( رضا دانش پژوه ) . 
زمستان یورت ( میلاد میرزاباقری) . 
زیورک ( مهدی میرزایی ) . 
لالایی دیگری برایم بخوان ( مریم علوی ) . 
خانوم ف ( صادق سوری ) . 
کلوت ( نازنین مصطفوی ) چغامیش ( آریان گل صورت ) . 
فرزند ( رضا فخاری ) . 
گلستان ( امین پاک پرور ، الهه اسماعیلی ) .

هیئت انتخاب بخش تجربی متشکل از آقایان:
تیام یابنده، میلاد ستوده، فرشاد عسگری کیا، آثار زیر را برای شرکت در بخش تجربی برگزیده اند:
یک آینه ( حسین اللهیاری ) .
مخلوق ( مهراد شاهی ) . 
ک ا و ( شیوا نوری ، فرهاد غریبی ) . 
دیاپازون ( کاووس فرزادی ، مینو ایرانپور ) .

هیئت انتخاب بخش فیلم نامه متشکل از آقایان:
امیررضا نوری پرتو، محمد هاشمی، محمدرضا مجد، آثار زیر را برای شرکت در بخش فیلم نامه برگزیده اند:
بلوبری ( علی جعفر آبادی ) . 
هیروشیما ( علی جعفر آبادی ) . 
مثلا فیصل ( حمید امینی ) . 
معلول کله گنده ( سروش جواد زاده ) . 
آساره ( محمدرضا غلامان ) . 
افرای سرخ ( محمد سرکشیکی ) .
 مارو ( محمد سرکشیکی ) . 
آپوفینیا ( صادق اسحاقی ) . 
رویای تلخ کودکی  ( المیرا آزاد ) . 
خانه عروسک ( المیرا آزاد ) . 
بی وطن ( مازیار تهرانی ) . 
مورگ ( مازیار تهرانی ) . 
سرراهی ( محمد علی فمی تفرشی ) .
 میزبان ( محمد علی فمی تفرشی ) . 
اندوه ( رعنا جوادی  ) . 
اکسترنال ( رضا نو فرستی ) . 
بازتاب ( ابوالفضل شایان ) . 
خفگی ( آرمین رحیمی نژاد ) .
 سارا ( محمدرضا قادری  ) . 
نزدیک تر ( صادق اسحاقی ) . 
وقتی باران آمد ( مرتضا شمس ) .
 آب پز ( کیمیا بیابانکی ورنوسفادرانی ) .
 کشتارگاه ( بهزاد پهلوانی ) . 
چهلمین روز ( مهران شفیعی نیا ) . 
سارا ( مهران شفیعی نیا ) . 
کلاومن ( علی خمسه ) .
 آخرِ پاییز ، زمستان ( اشکان فرخی ) .
 موازی ( اشکان فرخی ) . 
تصمیم کبری ( محمد علیپور ) . 
کیمیا ( نازنین مصطفوی ) . 
مرگ اگر مرد است ( حبیب الله ظهیر نیا ) .
 قانون حمایت از کارمندان ( محمد حسنی ) . 
سایه روشن ( آرمین رحیمی نژاد ) . 
شامورتی (کیمیا کاظمی). 

دوازدهمین جشنواره ملی-دانشجویی فیلم سایه که توسط دانشگاه سوره به دبیری سروش حضرتی نیکو برگزار می شود، از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ تیر در شهر تهران میزبان عموم مردم می باشد.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :