کد خبر : 193125
تاریخ انتشار : 20 مهر 1395 10:52
تعداد مشاهدات : 1452

مراسم تودیع و معارفه سرپرست گروه دروس عمومی و سرپرست امور فرهنگی و فوق برنامه

در مراسمی که دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد ضمن برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست گروه دروس عمومی و اعطای حکم سرپرست امور فرهنگی و فوق برنامه از عوامل دخیل در بهسازی و نوسازی فضای فیزیکی دانشکده ها قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره در مراسمی که بعد از ظهر یکشنبه در محل دفتر ریاست دانشگاه با حضور برخی از معاونین و مدیران ستادی و آموزشی برگزار شد از زحمات و تلاشهای خانم دکتر زهرا طاهری پور رييس محترم دانشکده فرهنگ و ارتباطات که در بهسازی فضای فیزیکی آن دانشکده نقش بسزایی داشتند تشکر و قدردانی به عمل آمد. همچنین از تلاشهای آقای ایرج زارع مدیر پشتیبای و منابع انسانی که در بهسازی فضای فیزیکی دانشکده هنر و معماری تلاش های ارزنده ای داشتند قدردانی شد. دکتر صادقی قايم مقام دانشگاه ضمن برشمردن ویژگی های ارزنده خانم دکتر طاهری پور در دوره مدیریت ايشان در گروه دروس عمومی و معارف إسلامي و همچنين رياست دانشکده فرهنگ و ارتباطات ابراز خشنودی کردند و اقدامات آموزشی مفید انجام شده در گروه عمومی و کم شدن مشکلات این گروه را از نکات مثبت مديريتي خانم طاهري پور برشمردند. ايشان در خصوص بهسازی فضای فیزیکی دانشکده فرهنگ و ارتباطات که با همراهی آقایان ملیحی و اسماعیلی از اعضای محترم هیات علمی آن دانشکده صورت گرفته است إبراز تشكرکردند. 

 


در ادامه جلسه خانم زهرا لطفی به عنوان سرپرست جدید گروه دروس عمومی و معارف اسلامی و آقای اسماعیل شفیع پور به عنوان سرپرست امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه معرفی شدند. حاضرین در جلسه نیز ضمن خشنودی از اقدامات مفید انجام شده در دانشکده ها از متولیان امور تشکر کرده و ابراز امیدواری کردند که خانم لطفی و آقای شفیع پور نیز بتوانند در مسوولیت جدید خود گام های مثبت و مهمی در راستای اهداف دانشگاه بردارند.