کد خبر : 198007
تاریخ انتشار : 29 آذر 1395 9:12
تعداد مشاهدات : 929

فصلنامه دانشجویان سوره، دست به قلم شد!

جلسه معارفه اعضای تحریریه فصلنامه دانشجویان دانشگاه سوره با حضور مدیریت فرهنگی، آقای دکتر شفیع پور، مسئولین و دانشجویان دانشگاه سوره برگزارشد.
فصلنامه دانشجویان دانشگاه سوره که چندی است مراحل آماده سازی را پشت سر می گذارد، تحریریه خود را شناخت. این فصلنامه با هدف طرح ایده ها، بیان نظرات و یافته های فکری و عملی دانشجویان و اساتید خانواده بزرگ دانشگاه سوره، همچنین ارائه دستاوردهای آنان، در قالب یک نشریه حرفه ای، تلاش دارد ضمن انسجام بخشیدن به فعالیت های علمی و کمک به ارتقای سطح دانش و مهارت دانشجویان و اساتید، کانال های ارتباطی جدیدی را برای افزایش تعاملات و گسترش شبکه کارکردی دانشجویان فراهم آورد.
 
در جلسه معارفه، آقای دکتر شفیع پور، ضمن ارائه رهنمودهایی به اعضای تحریریه فصلنامه، همراهی دانشجویان برای تشکیل کانونهای علمی – کاربردی، ایجاد سؤال برای دانشجویان و اساتید، پاسخ به سؤالات و دغدغه های دانشجویان، همچنین ایجاد و تقویت پل ارتباطی دانشجویان، مسئولین دانشگاه و اساتید را از دیگر کارکردهای این نشریه دانست و افزود: معاونت فرهنگی دانشگاه سوره و همه مسئولین دانشگاه، مانند گذشته، از حرکت های فرهنگی باکیفیت و مؤثر دانشجویان حمایت کرده و خود را در کنار دانشجویان، در پیشبرد و ارتقای سطح علمی و مهارتی دانشگاه، مسئول می دانند.
  
اعضای تحریریه فصلنامه دانشجویان نیز ضمن ارائه نظرات، پیشنهادات و ایده های خود، به ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های انجام شده خود پرداختند. اولین شماره از این فصلنامه، به زودی چاپ و در دسترس دانشجویان قرارخواهد گرفت. در حاشیه این نشست، مدیرمسئول و سردبیر فصلنامه دانشجویان، ضمن استقبال از همکاری و همراهی همه دانشجویان دانشگاه سوره، از اساتید و دانشجویان خواست تا مطالب، ایده ها و پیشنهادهای راهبردی خود را برای درج در فصلنامه، به دفتر نشریه یا دفتر مدیریت فرهنگی دانشگاه منعکس نمایند. شماره تلگرامی 09303061496 نیز برای مکاتبه و ارتباط دانشجویان با تحریریه فصلنامه در نظر گرفته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :