کد خبر : 202641
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1395 17:19
تعداد مشاهدات : 1026

دومین روز جشنواره دانشجویی تئاتر سوره

هشتمین جشنواره دانشجویی تئاتر سوره در دومین روز برگزاری خود میزبان دو نمایش در بخش صحنه ای و دو نمایش در بخش نمایشنامه خوانی بود.
در دومین روز جشنواره دانشجویی تئاتر سوره در بخش صحنه ای، نمایش «جان گابریل بورکمان» نوشته «هنریک ایبسن» به کارگردانی سعید کرمی از دانشگاه «هنرهای زیبا» ساعت ۱۴ در سالن «استاد اکبر رادی» اجرا شد. در این نمایش، مسعود اسفندیاری، فائزه امیری، معصومه دهقان نژاد، مبین سپاس زاده، امیرحسین سرداریان، شادی شاه علی، سپیده معصومی و محمد علی میرزایی به ایفای نقش پرداختند.
همچنین نمایش «لست سین» که ابتدا قرار بود ساعت ۱۲ در تماشاخانه «استاد مشایخی» به روی صحنه برود، با تغییر برنامه، در ساعت ۱۷ در سالن استاد اکبر رادی اجرا شد. نویسنده و کارگردان این نمایش کیوان جدیری از دانشگاه سوره بود. در این نمایش مرضیه فیلی، مهان راد، امیر اسعدی، علی اصغر عزیزیان، محمد دارآفرین و سامان داوری بازی میکردند.
همچنین در بخش نمایشنامه خوانی، نمایشنامه های «سیاه صورتین» از پیمان عزتی و نمایشنامه «بیهما» از مهسا اکبری هر دو از طرف دانشگاه سوره به ترتیب در ساعات ۱۵:۳۰ و ۱۶:۳۰ در سالن «استاد داوود فتحعلی بیگی» خوانده شدند. 

  
 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :